De mensenDe mensen

De mensen



BESTUUR EN WERKGROEPCOÖRDINATOREN

voorzitter 
Marian Kaaijk - Mercuriusstraat 48 - 1431 XD Aalsmeer
0297-320175  - marian@kunstencultuuraalsmeer.nl


secretaris
Roelie Everts - Antoniushof 11 - 1433 GA Kudelstaart
0297-340635 - roelie@kunstencultuuraalsmeer.nl


penningmeester
Ulla Eurich - Zuiderpark 49/a - 1433 PS Kudelstaart
06-52667700 -  ulla@kunstencultuuraalsmeer.nl

  • Bankrekening NL63RABO0300118473 t.n.v. Stichting KCA  Aalsmeer

werkgroep beeldende kunstcontactpersoon Heleen van Haaften
06-50297660 - kunst@kunstencultuuraalsmeer.nl


voorzitter werkgroep kunstroute
vacant


coörd. werkgroep muziek
Tini Man - Oosteinderweg 5a - 1432 AC Aalsmeer
0297-329592 - tini@kunstencultuuraalsmeer.nl


coörd. werkgroep architectuur/monumenten
Joop Kok - Rozenstraat 77 - 1431 BL Aalsmeer
0297-340442 - joopkok@planet.nl


coörd. werkgroep podiumkunst/literatuur
Ans de Kruijf - Begoniastraat 36 - 1431 TD Aalsmeer
0297-342657 - ans@kunstencultuuraalsmeer.nl


webmaster
deze site wordt onderhouden door Arie Buijs
vragen of opmerkingen naar arie@kunstencultuuraalsmeer.nl

Eerstkomende programma(s)

«

Archief overzicht:

»